La Veranda Resort Phu Quoc

Wietnam / Wyspa Phu Quoc / Duong Dong

La Veranda Resort Phu Quoc

★★★★★

Udogodnienia: Dostęp do internetu, Sporty wodne, Sport, Przedszkole, Basen odkryty, Fitness/siłownia, Dla rodzin z dziećmi, Oferty egzotyczne, Wellness

Cena: 8 470 zł / os. 10 097 zł - 16%

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • +48 607 091 970
  • Pon - Pt: 9.00 - 17.00 / So: 9.00 - 14.00

Opis:

Kategoria
*****
Region


Opis oferty
 
Położenie
Obiekt zlokalizowany jest w południowo – zachodniej części Wietnamu, w Zatoce Tajlandzkiej na wyspie Phu Quoc. Odległośc od lotniska to ok. 7km, a od największej miejscowości na wyspie – Duong Dong hotel dzieli dystans ok. 6km.


Plaża
Hotel zlokalizowany jest przy plaży. Dla gości hotelu są darmowe parasole, leżaki i ręczniki plażowe.


Do dyspozycji gości
Całodobowa recepcja, powitalny drink, codziennie aktywności wellness: joga i masaże (dodatkowo płatne), basen zewnętrzny ze słoną wodą, siłownia, klub dziecięcy, pralnia.


Wyżywienie
Śniadania w cenie. Możliwość dopłaty do lunchu lub lunchu i kolacji (posiłki są serwowane). Hotel posiada jeden bar, dwie restauracje (The Peppertree oraz Le Jardin), gdzie za dodatkową opłatą można skosztować dań kuchni międzynarodowej, francuskiej i wietnamskiej.


Program sportowy i animacyjny
Siatkówka plażowa, mini klub.


Internet
Wi-Fi w hotelu bezpłatne.


Naszym zdaniem
Nowoczesny hotel pięciogwiazdkowy położony tuż przy prywatnej plaży to doskonały wybór dla osób ceniących sobie komfort oraz luksusowy standard usług.


Kategoria lokalna
*****


Strona wwwProgram

Dzień pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT typu Dreamliner (rejs bezpośredni) na Phu Quoc, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych.


Inne

Przelot:

Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również nielimitowaną wodę mineralną. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).Waluty

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz w niektórych hotelach. Konieczne jest, żeby banknoty były w dobrym stanie: w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. – kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, tzw. seria „kolorowa”. Starsze często nie są przyjmowane lub wymieniane po niższym kursie.Telefony

Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.


Wizy

W przypadku imprezy pobytowej na Phu Quoc nie ma obowiązku posiadania wizy, w związku z tym Klienci nie muszą dopełniać żadnych formalności wizowych. Jednakże w przypadku chęci opuszczenia wyspy i dostania się na kontynent - przypominamy, że wiza jest konieczna.


Wizy - informacje dla sprzedawców

W przypadku imprezy pobytowej na Phu Quoc nie ma obowiązku posiadania wizy, w związku z tym Klienci nie muszą dopełniać żadnych formalności wizowych. Jednakże w przypadku chęci opuszczenia wyspy i dostania się na kontynent - przypominamy, że wiza jest konieczna.Galeria:

La Veranda Resort Phu Quoc/1
La Veranda Resort Phu Quoc/2
La Veranda Resort Phu Quoc/3
La Veranda Resort Phu Quoc/4
La Veranda Resort Phu Quoc/5
La Veranda Resort Phu Quoc/6
La Veranda Resort Phu Quoc/7
La Veranda Resort Phu Quoc/8
La Veranda Resort Phu Quoc/9
La Veranda Resort Phu Quoc/10
La Veranda Resort Phu Quoc/11
La Veranda Resort Phu Quoc/12

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...