flydubai - już wkrótce wyląduje w Gan na południowym atolu Malediwów

flydubai - już wkrótce wyląduje w Gan na południowym atolu Malediwów

Począwszy od 04 lutego 2023 flydubai rozpocznie regularne operacje lotnicze pomiędzy Dubajem a Gan International Airport na południowym atolu Malediwów.

Wraz z rozpoczęciem nowego połączenia do Gan, przewoźnik zwiększy swoją obecność na rynku wykonując 28 lotów tygodniowo na trasach do/z Malediwów. Nowe połączenie poważnie zredukuje czas przeznaczony na dotychczasowe przemieszczanie się pomiędzy Male, a południowym atolem otwierając więcej możliwości na spędzenie wakacji na rajskich plażach archipelagu. flydubai będzie pierwszym z ZEA i zarazem jednym z nielicznych przewoźników oferujących loty do Gan International Airport (GAN) na południu Malediwów.

Rejsy wykonywane będą codziennie z Terminalu 3 lotniska w Dubaju (DXB) przy współpracy  z Emirates na bazie umowy code-share.

Loty obsługiwane będą standardowo przez flotę B737-8 i 9 MAX z klasą business MAX, w której proponujemy przelot w 10 specjalnie przygotowanych przez Thompson Vantage fotelach/łóżkach, oraz klasą ekonomiczną wyposażoną w najnowszej generacji fotele RECARO.


Proszę czekać ...