Phu Quoc - Żar tropików

Cena: 6 130 zł / os. 435 626 zł - 99%

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • +48 607 091 970
  • Pon - Pt: 9.00 - 17.00 / So: 9.00 - 14.00

Opis:

Kategoria
Region


Opis oferty
 


Program

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot do Wietnamu.

Dzień 2

Przylot na wyspę Phu Quoc. Odprawa paszportowa. Zakwaterowanie w hotelu na wyspie w odległości nie większej niż 1km od plaży. Kolacja powitalna w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd na południe wyspy. Przejazd kolejką linową, która rozciągnięta ponad morzem i wysepkami łączy Hon Thum z Phu Quoc. Kolejka została wpisana do księgi rekordów Guinessa, a widoki z przejazdu na długo zostają w pamięci. Z wyspy Hon Thum po krótkim odpoczynku na plaży, rejs pomiędzy wysepkami otaczającymi od południa Phu Quoc . Przewidziane przystanki na plażowanie i kąpiele morskie, a także snorekling (zapewniony sprzęt z wyłączeniem rozmiarów dla dzieci do 12 lat). W ciągu dnia obiad na jednej z plaż (napoje do obiadu dodatkowo płatne). Turkusowe wody i koralowce będą świetnym tłem do robienia zdjęć, a zawieszone w wielu miejscach hamaki umożliwią odpoczynek w akompaniamencie szumu fal i liści palm. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu wizyta w ekologicznej hodowli pszczół oraz degustacja produkowanego lokalnie wina z winnicy SIM. Wino z Sim to świetny prezent z wakacji na Phu Quoc. W dalszej części dnia zwiedzanie Kokosowego Więzienia, oraz fabryki sosu rybnego, a następnie przewidziany jest czas na plażowanie, kąpiel morską i relaks na jednej z najpiękniejszych plaż Phu Quoc - plaży Sao. Na plaży obiad w jednej z miejscowych restauracji (napoje do obiadu dodatkowo płatne). Po przerwie przejazd do Pagody Ho Quoc. Ostatnim przystankiem tego dnia będzie morska farma pereł, określana Perłą Wietnamu, gdzie będzie można obejrzeć proces pozyskiwania pereł, a także zrobić zakupy. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu, całodniowa wycieczka do zoo safari oraz parku rozrywki połączonego z największym akwarium w Wietnamie. W ciągu dnia obiad (napoje do obiadu dodatkowo płatne). Następnie przejazd do Grand Vin Pearl - Wenecji w miniaturze, gdzie będzie można zjeść kolację (płatną dodatkowo), zrobić zakupy oraz ciekawe zdjęcia. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, następnie czas wolny lubdla chętnychcałodniowa wycieczka (płatna dodatkowo) do Parku Narodowego Phu Quoc, który jest domem dla wielu różnych ekosystemów i zwierząt. W programie trekking przez las deszczowy. Po przebyciu leśnej trasy na uczestników czekają supy (paddl board), którymi grupa popłynie aż do ujścia rzeki do morza. Możliwość kąpieli w morzu i obiad (napoje do obiadu dodatkowo płatne). Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 7

Śniadanie i czas wolny na plażowanie lub samodzielne zwiedzanie wyspy. Dla chętnych wycieczka opcjonalna: przejazd do portu wczesnym rankiem i dołączenie do załogi kutra, która na co dzień zajmuje się połowami. W trakcie rejsów z turystami, na kutrach nie prowadzi się połowów komercyjnych. Na uczestników czeka poranna kawa na pokładzie i możliwość obserwowania pracy rybaków. Wschód słońca obserwować będzie można płynąc w kierunku morskiego łowiska. Załoga zaopatrzy uczestników w wędki i przynęty, by spróbować swoich sił w połowie na otwartym morzu. Około południa obiad na pokładzie (napoje do obiadu dodatkowo płatne). O ile szczęście dopisze przy połowie obsługa chętnie przyrządzi na miejscu to co uda się złowić. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 8

Śniadanie i czas wolny na plażowanie lub samodzielne zwiedzanie wyspy.

Dzień 9

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Klienci, którzy wybrali dodatkowy tydzień pobytu na wyspie – transfer do wybranego hotelu i kontynuacja wypoczynku, a Klienci wracający do Polski: transfer na lotnisko, przelot do Polski. Aktualne rozkłady na stronie stronie operatora.

Uwagi do programu

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Klienci, którzy wybrali dodatkowy tydzień pobytu na wyspie – transfer do wybranego hotelu i kontynuacja wypoczynku, a Klienci wracający do Polski: transfer na lotnisko, przelot do Polski. Aktualne rozkłady na stronie stronie operatora.

"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT typu Dreamliner (rejs bezpośredni) na Phu Quoc, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za pakietz tytułu realizacji programu zwiedzania obejmującym.in. bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenie lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, przejażdżki łodziami,(łącznie ok.190 USD/os., pakiet płatnypilotowi i nie zawiera kosztu wycieczek fakultatywnych podanych w programie), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz innych wydatków osobistych.)


Inne

Przelot:

Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również nielimitowaną wodę mineralną. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Waluty:

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. – kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria „kolorowa”).

Telefony:

Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.


META Description

Phu Quoc • kolejka linowa łącząca Hon Thum z Phu Quoc • rejs na wyspy otaczające Phu Quoc • ekologiczna hodowla pszczół • Kokosowe Więzienie • fabryka sosu rybnego • relaks na plażach • Pagoda Ho Quoc • farma pereł • zoo safari • park rozrywki • Park Narodowy Phu Quoc • las deszczowyGaleria:

Phu Quoc - Żar tropików/1
Phu Quoc - Żar tropików/2
Phu Quoc - Żar tropików/3
Phu Quoc - Żar tropików/4
Phu Quoc - Żar tropików/5
Phu Quoc - Żar tropików/6
Phu Quoc - Żar tropików/7

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...