Emirates darmowe ubezpieczenie

Emirates darmowe ubezpieczenie

 

Emirates zajmuje czołowe miejsce w światowym rankingu bezpiecznych podróży według Safe Travel Barometer. To zwiększone środki bezpieczeństwa, bezpłatne zestawy higieniczne, oraz nowe protokoły.

Linie Emirates przodują również pod względem wygody podróżujących. Oferują swoim klientom bezpłatnie ochronę w przypadku COVID-19. Jeśli zarażenie wirusem COVID-19 zostało zdiagnozowane podczas podróży, poza miejscem zamieszkania, przewoźnik pokrywa koszty leczenia wynoszące do 150 tys. EUR i koszty kwarantanny w wysokości 100 EUR dziennie przez 14 dni.
Wszystkie informacje i pełną treść ubezpieczenia znajdują się na dedykowanej stronie internetowej w języku polskim.


Emirates uruchomiły zintegrowaną ścieżkę biometryczną na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju (DXB). Bezkontaktowe korzystanie z lotniska jest teraz dostępne dla pasażerów linii podróżujących z Dubaju i przez Dubaj. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii biometrycznej - połączenia rozpoznawania twarzy i tęczówek, pasażerowie Emirates mogą odprawić się przed lotem, dopełnić formalności imigracyjnych, wejść do poczekalni Emirates i na pokład samolotu po prostu spacerując po lotnisku. Różne punkty styku na ścieżce biometrycznej pozwalają na bezpieczną podróż, zmniejszając interakcję między ludźmi.


Inteligentny Tunel" (Smart Tunnel) - to pierwszy na świecie projekt kontroli paszportowej, w którym pasażerowie po prostu przechodzą przez tunel i są „odprawiani" przez władze imigracyjne, bez interwencji lub potrzeby uzyskania fizycznego stempla paszportowego.

Zachęcamy Państwa do bezpiecznych podróży z Emirates.

 

 

 


Proszę czekać ...