EMIRATES – Czas odkryć nową strefę komfortu

EMIRATES – Czas odkryć nową strefę komfortu

Na podróżnych Emirates czekają kolejne wyjątkowe udogodnienia - od 1 czerwca rusza sprzedaż biletów w nowej klasie ekonomicznej premium w samolotach A380 realizujących loty do Londynu (Heathrow), Paryża (Roissy-Charles de Gaulle), Sydney i Christchurch. Loty w nowej klasie ekonomicznej premium będą realizowane od 1 sierpnia 2022 r.

 

Podróżni klasy ekonomicznej premium będą mogli skorzystać z luksusowych foteli, dodatkowych miejsc na nogi i usług nieustępujących klasie biznes w wielu konkurencyjnych liniach lotniczych.

Specjalna obsługa na lotnisku: Na lotnisku w Dubaju znajduje się specjalna strefa odprawy dla pasażerów klasy ekonomicznej premium, a także liczne wygodne samoobsługowe punkty odprawy w hali pozwalające uniknąć kolejek.

Luksusowe fotele: Subtelna elegancja kabiny w klasie ekonomicznej premium Emirates.  Wykończenie w postaci paneli drewnianych, a każdy fotel zapewnia maksymalną wygodę i oparcie dzięki zagłówkom umożliwiającym 6-stopniową regulację. Odległość między skórzanymi siedzeniami w kolorze kremowym wynosi aż do 100 cm, ich szerokość – ok. 50 cm, a zakres regulacji – do 20 cm, umożliwiając odchylenie do wygodnej pozycji „kołyski” i gwarantując dużo miejsca na nogi.

Wygoda: Wygodę na pokładzie zapewnią ekologiczne koce wykonane w całości z przetworzonych plastikowych butelek oraz duże poduszki. Ponadto w ekologicznych torbach wielorazowych pasażerowie znajdą także zestawy akcesoriów do odświeżenia się w podróży.

Oferta gastronomiczna: Wzorując się na elementach oferty w klasie biznes, Emirates zaserwuje pasażerom powitalnego drinka w eleganckich kieliszkach. Z kolei obfite posiłki z bogatego menu – przygotowane z sezonowych składników i inspirowane kuchnią regionalną – będą podawane w porcelanowych naczyniach wraz ze sztućcami ze stali nierdzewnej. W karcie napojów nie zabraknie między innymi win premium i wina musującego Chandon, a po posiłkach podawane będą likiery i czekoladki.

Rozrywka pokładowa na niebotycznym poziomie: W każdym fotelu znajduje się ekran o przekątnej 13,3 cala, na którym pasażerowie mają do dyspozycji do 5 tys. kanałów z muzyką, filmami, programami telewizyjnymi, czy serwisami informacyjnymi w uznanym systemie rozrywki pokładowej Emirates ice.

 

Podnieś klasę do ekonomicznej Premium.

Do zobaczenia na pokładach Emirates!

 


Proszę czekać ...