Świat linii lotniczych

Emirates darmowe ubezpieczenie

Emirates darmowe ubezpieczenie

 

Emirates zajmuje czołowe miejsce w światowym rankingu bezpiecznych podróży według Safe Travel Barometer. To zwiększone środki bezpieczeństwa, bezpłatne zestawy higieniczne, oraz nowe protokoły.

Linie Emirates przodują również pod względem wygody podróżujących. Oferują swoim klientom bezpłatnie ochronę w przypadku COVID-19. Jeśli zarażenie wirusem COVID-19 zostało zdiagnozowane podczas podróży, poza miejscem zamieszkania, przewoźnik pokrywa koszty leczenia wynoszące do 150 tys. EUR i koszty kwarantanny w wysokości 100 EUR dziennie przez 14 dni.
Wszystkie informacje i pełną treść ubezpieczenia znajdują się na dedykowanej stronie internetowej w języku polskim.


Emirates uruchomiły zintegrowaną ścieżkę biometryczną na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju (DXB). Bezkontaktowe korzystanie z lotniska jest teraz dostępne dla pasażerów linii podróżujących z Dubaju i przez Dubaj. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii biometrycznej - połączenia rozpoznawania twarzy i tęczówek, pasażerowie Emirates mogą odprawić się przed lotem, dopełnić formalności imigracyjnych, wejść do poczekalni Emirates i na pokład samolotu po prostu spacerując po lotnisku. Różne punkty styku na ścieżce biometrycznej pozwalają na bezpieczną podróż, zmniejszając interakcję między ludźmi.


Inteligentny Tunel" (Smart Tunnel) - to pierwszy na świecie projekt kontroli paszportowej, w którym pasażerowie po prostu przechodzą przez tunel i są „odprawiani" przez władze imigracyjne, bez interwencji lub potrzeby uzyskania fizycznego stempla paszportowego.

Zachęcamy Państwa do bezpiecznych podróży z Emirates.

 

 

 

Emirates darmowe ubezpieczenie

Odwiedź z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT Bramę Indii!

Odwiedź z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT Bramę Indii!

Już 29 marca LOT przywraca bezpośrednie połączenie do Delhi?

Od 31 maja poleci prosto do tropikalnego Mumbaju! ?

Rejsy do Indii realizowane będą z Warszawy nawet do 5 razy w tygodniu. Czas zacząć planować wyjazd.

Loty do Indii będą operowane przez samoloty Boeing 787-8 oraz 787-9 , które zabiorą ze sobą odpowiednio: 252 oraz 294 pasażerów w trzech klasach podróży: LOT Business Class, LOT Premium Economy Class i LOT Economy Class. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty usług dodatkowych, dzięki którym nawet krótka podróż może być jeszcze bardziej komfortowa.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpośrednich LOT-ów, zapraszamy!

Odwiedź z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT Bramę Indii!

2
z   2
Proszę czekać ...